Neskončne zanke so vse stransko uporabne. Lahko jih uporabljemo za dvigovanje, vlečenje, ali pa sestavljene v bremenske dvižne trakove. V primerjavi z bremenskimi verigami so 4 krat lažje za enako nosilnost. Njihova druga prednost je, da so zelo fleksibilne in je z njimi enostavno delati. Prav tako pa tudi ne oksidirajo. Slabost pa je, da niso dobro odporne na zunanje dejavnike, kot so odrgnine in ureznine. Ker se zunanji plašč enostavno poškuduje in jih je posledično potrebno odstraniti iz uporabe.

Dovoljene nosilnosti:

BarvaŠirinaDebelinaMinimalna dolžina
mmmNazivna nosilnost v kg
Vijola4960,51000200014001000
Zelena49110,52000400028002000
Rumena60130,53000600042003000
Siva691514000800056004000
Rdeča8016150001000070005000
Rjava8525160001200084006000
Modra95301800016000112008000
Oranžna10830110000200001400010000
Oranžna135/112000240001680012000
Oranžna140/115000300002100015000
Oranžna156/120000400002800020000

V spletni trgovini lahko naročite neskončne zanke do 10t. Za neskončne zanke višjih nosilnosti, vam lahko izdelamo ponudbo, ker jih nimamo na zalogi. Za ponudbo izpolnite spodnji obrazec.

Prikaz vseh 9 rezultatov

Show sidebar
Zapri

Neskončna zanka 10000kg

41.00101.03
Neskončna zanka je vsestransko uporabna za dvigovanje. Njena prednost je predvsem v njeni fleksibilnosti in relativno nizki teži v primerjavi
Zapri

Neskončna zanka 10000kg plus

0.00
Neskončna zanka je vsestransko uporabna za dvigovanje. Njena prednost je predvsem v njeni fleksibilnosti in relativno nizki teži v primerjavi
Zapri

Neskončna zanka 1000kg

7.0422.85
Neskončna zanka je vsestransko uporabna za dvigovanje. Njena prednost je predvsem v njeni fleksibilnosti in relativno nizki teži v primerjavi
Zapri

Neskončna zanka 2000kg

8.5128.70
Neskončna zanka je vsestransko uporabna za dvigovanje. Njena prednost je predvsem v njeni fleksibilnosti in relativno nizki teži v primerjavi
Zapri

Neskončna zanka 3000kg

11.7239.54
Neskončna zanka je vsestransko uporabna za dvigovanje. Njena prednost je predvsem v njeni fleksibilnosti in relativno nizki teži v primerjavi
Zapri

Neskončna zanka 4000kg

14.6544.81
Neskončna zanka je vsestransko uporabna za dvigovanje. Njena prednost je predvsem v njeni fleksibilnosti in relativno nizki teži v primerjavi
Zapri

Neskončna zanka 5000kg

17.5859.16
Neskončna zanka je vsestransko uporabna za dvigovanje. Njena prednost je predvsem v njeni fleksibilnosti in relativno nizki teži v primerjavi
Zapri

Neskončna zanka 6000kg

20.5167.94
Neskončna zanka je vsestransko uporabna za dvigovanje. Njena prednost je predvsem v njeni fleksibilnosti in relativno nizki teži v primerjavi
Zapri

Neskončna zanka 8000kg

29.2980.53
Neskončna zanka je vsestransko uporabna za dvigovanje. Njena prednost je predvsem v njeni fleksibilnosti in relativno nizki teži v primerjavi