Dvižni trakovi z zankami so v primerjavi z neskončnimi zankami bolj togi. Sestavljeni so iz traku, ki je na obeh koncih zaključen v zanko. Trak je lahko iz enega, dveh ali štirih plasti. Več plasti kot ima trak, manj bo širok za enako nazivno nosilnost.

Dovoljene nosilnosti dvoplastnih:

BarvaŠirinaDebelinaMinimalna dolžinaDolžina zanke
mmmmmNazivna nosilnost v kg
Vijola307,30,753001000200014001000
Zelena607,313502000400028002000
Rumena90814003000600042003000
Siva1208,81,55004000800056004000
Rdeča1508,81,555050001000070005000
Rjava1808,8260060001200084006000
Modra2408,82,5650800016000112008000
Oranžna3008,82,590010000200001400010000
Oranžna300/3/12000240001680012000
Oranžna400/4/15000300002100015000
Oranžna580/5/20000400002800020000

Dovoljene nosilnosti štiriplastnih:

BarvaŠirinaMinimalna dolžinaDolžina zanke
mmmmmNazivna nosilnost v kg
Vijola301 /2000400028002000
Zelena6013504000800056004000
Rumena90140060001200084006000
Siva1201,5500800016000112008000
Rdeča1501,555010000200001400010000
Rjava180260012000120001680012000
Modra2402,565016000160002240016000
Oranžna3002,590020000400002800020000
Oranžna3002,590025000500003500025000

Dvo plastne dvižne trakove z nosilnostmi do 10t lahko naročite v spletni trgovini. V primeru, da pa želite naročiti nosilnosti več kot 10t ali pa štiriplastne dvižne trakove z zankmi,  pa izpolnite spodnje povpraševanje in v najkrajšem možnem času vam bomo dali ponudbo.

Prikaz vseh 8 rezultatov

Show sidebar
Zapri

Dvižni trak z zankami 10000kg

95.17212.29
Dvižni trakovi z zankami so vse stransko uporabni. Njihova prednost je v njihovi nizki teži in fleksibilnosti. Oglejte si video
Zapri

Dvižni trak z zankami 1000kg

7.3321.97
Dvižni trakovi z zankami so vse stransko uporabni. Njihova prednost je v njihovi nizki teži in fleksibilnosti. Oglejte si video
Zapri

Dvižni trak z zankami 2000kg

10.2641.00
Dvižni trakovi z zankami so vse stransko uporabni. Njihova prednost je v njihovi nizki teži in fleksibilnosti. Oglejte si video
Zapri

Dvižni trak z zankami 3000kg

14.6551.25
Dvižni trakovi z zankami so vse stransko uporabni. Njihova prednost je v njihovi nizki teži in fleksibilnosti. Oglejte si video
Zapri

Dvižni trak z zankami 4000kg

29.2972.04
Dvižni trakovi z zankami so vse stransko uporabni. Njihova prednost je v njihovi nizki teži in fleksibilnosti. Oglejte si video
Zapri

Dvižni trak z zankami 5000kg

36.6189.32
Dvižni trakovi z zankami so vse stransko uporabni. Njihova prednost je v njihovi nizki teži in fleksibilnosti. Oglejte si video
Zapri

Dvižni trak z zankami 6000kg

51.25121.52
Dvižni trakovi z zankami so vse stransko uporabni. Njihova prednost je v njihovi nizki teži in fleksibilnosti. Oglejte si video
Zapri

Dvižni trak z zankami 8000kg

73.21161.05
Dvižni trakovi z zankami so vse stransko uporabni. Njihova prednost je v njihovi nizki teži in fleksibilnosti. Oglejte si video